SIKÇA SORULAR SORULAR

 • Site Güvenliği

  Soncuoğlu Day.Tük.Mal.Teks.ve Hediyelik Eşya Paz. San. Tic. LTD.ŞTİ (Soncuoğlu), Voit ürünlerinin Türkiye Distribütörü olan İnter Spor Dış Tic.A.Ş. resmi bayisidir. Soncuoğlu, 27 senelik ticari geçmişi ile siz değerli müşterilerimizin güvenli alışveriş, üst düzey ilgi ve şeffaf alışveriş ilkelerinden faydalanarak gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlamanızı amaçlar. Sitemizden yapacağınız online alışveriş, yüksek güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

 • Kredi Kartı Güvenliği

  Sitemiz alt yapısında Kredi Kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Bu sebeple isteğiniz dışında her hangi birinin sizin bilginiz olmadan işlem yapması mümkün değildir. Güvenilir internet sitelerinden online alışveriş yapmak, fiziksel poslardan yapılan alışverişlerden çok daha güvenlidir. Sitemizde uygulanan güvenlik duvarları kart bilgilerinizi saniyenin onda biri gibi kısa bir zamanda şifreleyerek bankanıza ulaşması için gönderim yapar ve aynı hızla bankanızdan onay veya red bilgisi alınır. Bu şifreleme sistemi dünya üzerinde bilinen en yüksek güvenlik sistemi olup şifrenin kırılması için bir yıldan fazla süre gerektiği bilgisi yaygındır.

 • Kurulum Ücreti

  Soncuoğlundan alacağınız ürünlerde aksi belirtilmedikçe kurulum ücreti ödemezsiniz. Ancak sitemizdeki bazı ürünler kolay kuruluma tabi olduğundan servis hizmeti istenirse ücretli olarak sağlanmaktadır. Yetkili Servis Kurulum Talebi Ürün alımı sonrası siparişiniz kargolanarak tarafınıza max. 3 iş günü içerisinde ulaştırılır. Ürün elinize demonte halde ve orijinal ambalajında ulaşmış olmalıdır. Ürün size ulaştığı andan itibaren sitemizde bulunan 81 ildeki Voit yetkili servislerinden size en yakın servisten randevu alarak ücretsiz ürün kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

 • Ürün İade

  Tüketici hakları gereğinde aldığınız üründen cayma hakkınız 7 gün ile sınırlandırılmıştır. Bu süre zarfında hiçbir mazeret belirtmeden (kolisi hasar görmemiş ve faturası ile birlikte)ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız ve 7 günü geçmiş iadeler tarafımızdan kesinlikle kabul edilmeyecektir. Satıcı ürünün iadesinden doğan para iadesini, ödeme şekli nasıl gerçekleşmiş ise aynı yoldan ve 30 gün içerisinde gerçekleştirmek ile yükümlüdür. Üründen keyfi cayma hakkı kullanıldığında kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmak durumundadır. Ürünlerin ayıplı olması durumunda ise iade süresi 30 gün ile sınırlandırılmış olup, yetkili servisin raporu doğrultusunda iade işlemi gerçekleştirilebilecektir. Bu durumda kargo ücreti satıcı tarafından karşılanacaktır. Bu süre zarfı dışındaki tüm ürünler bulunduğunuz ildeki yetkili servis ile görüşülerek tamir yoluna gidilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR